chevron-left chevron-right

Blog Webmasterski został patronem medialnym konferencji 4Developers 2017! Konkurs!

Jest mi niezmiernie miło oznajmić, że Blog Webmasterski - Piotr Nalepa, został patronem medialnym konferencji 4Developers 2017, która odbędzie się w Warszawie w dniu 3 kwietnia 2017.

O konferencji 4Developers 2017

Konferencja 4Developers jest prawdopodobnie jedyną tego typu konferencją w Polsce, która jest skierowana tylko i wyłącznie do specjalistów z wielu dziedzin branży IT. Oczywiście, są konferencje jak Front-Trends czy PHPers Summit, ale one są głównie skierowane do jednej gałęzi branży IT jak JavaScript/frontend czy PHP/backend.

4developers-2017-988x302

Dzięki temu, że można będzie spotkać tak wielu specjalistów z różnych dziedzin, to będzie można wysłuchać wykładów z kilkunastu ścieżek tematycznych. Mnie osobiście najbardziej będą interesowały ścieżki związane z JavaScriptem, frontendem i architekturą aplikacji. Mam nadzieję, że prezentacje przedstawią mi nowe informacje bądź jakieś ciekawe case studies z wymienionych wcześniej dziedzin. Niewątpliwie, dodatkowym magnesem przyciągającym ludzi na tego typu konferencje jest też możliwość porozmawiania z uczestnikami konferencji w wolnych chwilach. Ludzi na konferencji ma być koło 1000, tak więc na pewno będzie można z kimś wymienić się doświadczeniami. Osobiście uważam, że fajnie będzie spotkać się znów z Philem Nashem, którego miałem okazję poznać na Front-Trends 2015.

Jak było w zeszłym roku

W zeszłym roku, było 15 ścieżek tematycznych w trakcie których poruszono wiele ciekawych tematów. Nie uczestniczyłem osobiście w tamtej edycji konferencji, ale przeglądając opinie uczestników i agendę z zeszłego roku, to na pewno znalazłbym tam coś dla siebie. Warto wziąć pod uwagę, że czasem prezentacje których tytuły mogą brzmieć nieciekawie, mogą okazać się jednymi z najciekawszych prezentacji.

Czego można się spodziewać w tym roku?

W chwili pisania tego artykułu agenda na ten rok nie jest jeszcze znana. Niemniej jednak, jestem pewien, że będzie conajmniej tak interesująca jak t z zeszłego roku i lat poprzednich. Przede wszystkim, to czego można się spodziewać, to (powtórzę to kolejny raz) możliwość rozmów z innymi uczestnikami konferencji. Często z takich przypadkowych spotkań rodzą się ciekawe znajomości i pomysły na swoje projekty.

Kod zniżkowy na bilet

Dla wszystkich czytelników tego bloga organizatorzy przygotowali kod zniżkowy na kupno biletu na konferencję. Dzięki czemu będzie można zaoszczędzić 15% od ceny biletu. Bilety można zakupić na stronie konferencji.

Kod zniżkowy to: blog_webmasterski

Konkurs - Wygraj wejściówkę na konferencję!

Sam kod zniżkowy na kupno biletu to nie wszystko! Dla jednego z Was mam nagrodę ufundowaną przez organizatorów konferencji 4Developers. Jest nią darmowy bilet na konferencję. Zasady konkursu poniżej:

  1. Należy pochwalić się swoim projektem zamieszczonym na Github.com i krótko opisać historię pomysłu na dany projekt.
  2. Każda osoba może zgłosić tylko jeden projekt.
  3. Zgłoszeń dokonujemy za pomocą komentarzy pod tym wpisem.
  4. Zgłoszenia są przyjmowane do końca dnia 5-go marca 2017.
    Po tym terminie nowe zgłoszenia nie będą oceniane w ramach konkursu.

Autor projektu, który uznam za najciekawszy uzyska kod rabatowy 100% na kupno biletu na konferencję, który można będzie zrealizować w procesie kupna na stronie konferencji. Nie zawsze projekt najbardziej zaawansowany wygrywa. Ważna jest też jego historia.

Dodatkowo, w ramach pocieszenia, projekty które nie zdobędą pierwszego miejsca w konkursie, ale zostaną za wystarczająco ciekawe zostaną opisane na tym blogu. Istnieje szansa na zyskanie rozgłosu!

Zapraszam wszystkich czytelników do udziału w konkursie i życzę powodzenia!