chevron-left chevron-right

Rozstrzygnięcie konkursu 4Developers! Zwycięzcą konkursu jest …

W zeszłym tygodniu ogłosiłem konkurs w którym można było wygrać bilet na konferencję 4Developers w Warszawie. Pojawiło się kilka zgłoszeń, które przeanalizowałem i na tej podstawie wybrałem zwycięzcę.

Gdy ogłaszałem konkurs to nie spodziewałem się, że chętnych będzie tak niewielu. Zacząłem się zastanawiać co może być tego powodem i doszedłem do wniosku, że prawdopodobnie część osób się obawiała chwalić swoimi osiągnięciami z różnych powodów. A może były jakieś inne powody. Tego już się pewnie nie dowiem.

Zwycięzcą został ....

Na podstawie analizy 3-ch zgłoszeń podjąłem decyzję, że bilet na konferencję dostanie osoba podpisana jako dew326!

Uzasadnienie wyboru

Przyznam się, że najbliższym mej codziennej pracy projektem jest projekt zgłoszony przez Comandeera, lecz gdy wszedłem na stronę projektu na Github.com to zauważyłem, że tam naprawdę jeszcze nic nie ma. Jest super pomysł. Jest wstępne przygotowanie projektu, ale brakło zawartości (czyli kodu projektu). To zadecydowało, że nie wybrałem tej osoby. Będę jednak śledził poczynania, ponieważ ten projekt może być bardzo użyteczny w codziennym developmencie, jeśli uda się go skończyć.

Drugi projekt który został odrzucony spełniał w pełni wymagania konkursowe. Jednakże, sama idea projektu mnie jakoś nie przekonała. Jestem pod wrażeniem pracy jaki włożono w ten projekt, ale nie zdecydowałem się go nagrodzić główną nagrodą.

Projekt osoby, która wygrała konkurs był najprostszy w założeniach i został zrealizowany w prosty sposób. Sama idea i sposób realizacji pomysłu mnie zaciekawiły i zainspirowały. Dlatego postanowiłem przyznać główną nagrodę dew326 za inspirację i jako motywację do dalszego poznawania technologii webowych, bo z tego może powstać naprawdę coś fajnego.

Bardzo proszę o kontakt ze mną zwycięzcę konkursu za pomocą Messengera na Facebook. Przeprowadzę wstępną weryfikację czy naprawdę kontaktuję się z właścicielem projektu i za pomocą wiadomości na FB przekażę informację jak zrealizować nagrodę i odebrać bilet na konferencję 4Developers w Warszawie.

Wszystkim, którzy się zgłosili gratuluję pomysłów i szczerze życzę powodzenia w dalszym ich rozwijaniu.