chevron-left chevron-right

Jak nauczyć się React, NextJS, GraphQL oraz TypeScripta efektywnie?

To będzie szybka piłka. Dzięki współpracy z Michałem Miszczyszynem mam możliwość sprezentowania kodu zniżkowego o wartości 10% dla wszystkich czytelników tego bloga, aby można było zakupić kurs online od jednego z najlepszych programistów frontend na polskim rynku.

Praktyczny kurs: Nowoczesny Frontend Next.js, React, GraphQL i TypeScript Dzięki temu, będziecie w stanie zbudować "production-ready" aplikacje internetowe zgodne ze sztuką programowania na frontendzie i tym samym sprawić, że albo wasz projekt, albo projekt firmy w której pracujecie osiągnie swoje cele biznesowe a praca nad tym projektem będzie czystą przyjemnością dla Ciebie i każdego programisty z Twojego zespołu.

Kod zniżkowy na kupno kursu

Kurs można kupić na tej stronie: Praktyczny kurs: Nowoczesny Frontend Next.js, React, GraphQL i TypeScript i zapewnia ponad 180 lekcji i ponad 20 godzin materiału wideo.

Korzystając z tego kodu: piotrnalepa.pl możecie zakupić kurs z 10% zniżką. Aby wykorzystać kod, wystarczy wejść na tą stronę: formularz zakupowy i wkleić kod w to pole: widok pola rabatowego w formularzu UWAGA sprzedaż kursu kończy się 7 października dlatego warto się pospieszyć. Ja z całego serca polecam ten kurs.