chevron-left chevron-right

Zostałem prelegentem na 4Developers Katowice! Konkurs z nagrodami!

Satelity 4Developers zbliżają się coraz szybciej do 4-ch miast w Polsce. W trakcie trwania tych lokalnych edycji 4Developers odbędzie się mnóstwo bardzo ciekawych prelekcji. Będą tam tematy związane z m.in. architekturą aplikacji czy JavaScript.

W jednym z poprzednich wpisów dotyczących 4Developers podałem informację, że nie udało mi się dostać na konferencję jako prelegent. No cóż ... sytuacja się zmieniła!

Jednak zostałem prelegentem!

Jest mi niezmiernie miło poinformować o tym, że jednak będę miał przyjemność wystąpić przed społecznością 4Developers w Katowicach! Wystąpię tam z prezentacją dotyczącą tworzenia interfejsów użytkownika z wykorzystaniem Web Components. Przedstawię tam koncept budowania uniwersalnego UI, które można wykorzystać w aplikacjach zbudowanych przy pomocy ReactJS, Angular czy VueJS. Zapraszam serdecznie!

Konkurs

W związku z tym postanowiłem ogłosić konkurs w którym można zdobyć jedną wejściówkę o wartości 415zł na jedną z konferencji z cyklu Satelity 4Developers. Co trzeba zrobić, aby wygrać wejściówkę?

Zadanie jest proste. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Co Ciebie motywuje do rozwoju jako programistę?

Konkurs trwa do 8 września 2019, do godziny 23:59! Ogłoszenie wyników nastąpi w kolejnych dniach.

Autora odpowiedzi, którą uznam za najciekawszą nagrodzę wejściówką na konferencję. Swoje odpowiedzi konkursowe proszę o zamieszczenie w komentarzach pod tym wpisem.

Podsumowanie

Tym którym się nie uda wygrać wejściówki lub nie chcą czekać na wyniki konkursu mogę zaproponować kod zniżkowy -20% na kupno biletu na konferencję: RZADZE_W_KATO. Chwytliwa nazwa kodu, nie ma co! 😉

Osobiście bardzo się cieszę, że będę mógł wziąć udział w 4Developers jako prelegent. Ze swojej strony obiecuję, że postaram się przygotować prezentację, która może odmienić Twoje podejście do Web Components i do budowania interfejsów użytkownika.

Zapraszam do udziału w konkursie!