chevron-left chevron-right

AdNow – Najlepszy sposób na reklamę w internecie

Dzisiejsi użytkownicy stają się bardziej i bardziej świadomi tego, co dzieje się w internecie. Niestety już nie istnieje wiele możliwości dużo zarobić z tradycyjnej formy reklamy. Użytkownicy rozpoznają reklamę na stronie i znacznie mniej w nią klikają niż wcześniej. Właśnie z tego powodu pojawiła się reklama natywna (Native ads). Atutem reklamy natywnej jest jej zdolność do adaptacji do strony internetowej. Reklama natywna wygląda podobnie podobnych artykułów, nie drażni oka użytkownika tym samym przyciąga potencjalnych klientów.

AdNow - how it looks like?

Tak, to jest epoka reklamy natywnej (dlaczego? dlatego, że użytkownicy reagują na reklamę natywną 50%–60% więcej niż na tradycyjne formy reklamowe).
Pewnie już zauważyliście podobną reklamę na Forbes, HuffingtonPost i innych mediach internetowych podpisanych jako Sponsored By i jak skutecznie zarabiają na niej. U właścicieli stron internetowych pytanie pewnie będzie: Czy mogę się realizować i zarabiać na swoim blogu/portalu? Oczywiście, że tak! Pozwólcie przedstawić jedną z wiodących sieci native ads AdNow.

Dlaczego właśnie Adnow?

Historia Adnow rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy grupa pokręconych na digital technologiach, RTB i Big Data postanowiła stworzyć nowy hybrydowy format. Ten format umożliwia korzystanie z media-banerów i reklamy natywnej w ramach jednej kampanii, co jest bardzo pomocne dla klientów, bo działa na rzecz promocji marki kampanii. W ciągu ostatnich 2 lat AdNow stał się korzystną platformą dla ponad 150 000 partnerów, obsługujących powyżej 6 miliardów odsłon miesięcznie w 114 krajach.

Jeszcze się wahasz?

  • Cotygodniowe wypłaty na konto PayPal, Tipalti (wire) albo Webmoney już od 20 dolarów
  • Cała treść reklamy przechodzi wstępnej moderacji
  • Codzienna pomoc techniczna w języku polskim
  • Referral program
  • 100% przedpłata przy rozliczaniu się według CPM
  • Żadnych konfliktów kodu z inną reklamą
  • Możliwość monitorowania dochodów w czasie rzeczywistym
  • Technologia AdNow AntiAdblock, która pomoże wydawcom pokonać AdBlock
  • Specjalny AdNow Plugin do WordPress

Dołącz do nas już dziś - http://adnow.com/publishers

Artykuł sponsorowany. Za treść artykułu autor bloga nie odpowiada.