chevron-left chevron-right

TOP5 najciekawszych artykułów w 2014 roku

Miniony rok 2014 zaowocował wieloma artykułami na temat tworzenia stron internetowych i aplikacji internetowych. W zeszły roku można było zauważyć 2 rzeczy: więcej artykułów nt. JavaScript oraz wpisy niebędące poradnikami.

Zapowiedzi wpisów w roku 2015

Jeśli chodzi o wpisy dotyczące JavaScript, to w 2015 roku będzie się ich znów pojawiało wiele. Będę pisał o kodzie JS, który pojawia się w mojej obecnej pracy i o kodzie, który uznam za przydatny dla czytelników bloga. Uważam, że blog, który bywa osobistą ściągawką kodu przydatnego dla autora, to jest dobry blog. Poza tym, można będzie się spodziewać nowych artykułów o charakterystyce felietonowej. Będę w nich omawiał tematy związane z branżą IT. Na tą chwilę ciężko mi powiedzieć w którym kierunku pójdę. Będzie to podyktowane potrzebą chwili.

Zestawienie najpopularniejszych wpisów na blogu

Bardzo mnie cieszy, że wpisy pojawiające się na tym blogu charakteryzują się dużą popularnością. Fakt, że są one dla Was interesujące (informujecie mnie o tym za pomocą komentarzy na blogu, w wiadomościach na Facebook'owym fanpage'u czy podczas spotkań podczas różnych konferencji i meetup'ów) sprawia, że ciągle mam ochotę tworzyć przydatne dla Was treści.

Najpopularniejsze wpisy minionego roku wg danych z Google Analytics to:

  1. [Inne] Ile zarabia webdeveloper? Kilka słów o rynku i wynagrodzeniu
  2. [JS] Jak wykryć wykorzystanie AdBlocka w przeglądarce użytkownika?
  3. [HTML][CSS] Dlaczego pisanie kodu HTML i CSS nas wkurza?
  4. [JS] Jak zrobić efekt poruszającego się tła – czyli kilka słów o efekcie parallax
  5. [JS] Zarządzaj bibliotekami w wygodny sposób za pomocą Bower.js

Bardzo dziękuję za to, że wciąż odwiedzacie tego bloga i znajdujecie na nim interesujące artykuły. Jeśli uważasz, że na blogu można coś poprawić, to zapraszam do zgłaszania pomysłów. Będę za wszystkie pomysły bardzo wdzięczny.