chevron-left chevron-right

Darmowe spotkania branży IT na Śląsku w najbliższym czasie

W najbliższym czasie, w województwie śląskim odbędzie się kilka ciekawych spotkań informatycznych, gdzie będzie można usłyszeć ciekawych wystąpień i będzie można się spotkać z innymi webmasterami, programistami, itd.

Darmowe spotkania w najbliższym czasie

25.06.2014 - Bezpieczeństwo Systemów Informatycznych
Konferencja odbędzie się w hotelu Qubus w Katowicach, przy ulicy Uniwersyteckiej 13. Będą tam omawiane tematy związane z bezpieczeństwem w informatyce. Więcej informacji można znaleźc pod tym adresem: http://gigacon.org/bin_kato_2014
25.06.2014 - Agile Silesia #5
Jest to kolejna część cyklicznych spotkań fanów metodologii zarządzania projektami Agile i Scrum. Tym razem odbędzie się w pubie Biała Małpa w Katowicach. Więcej informacji można znaleźć tutaj: http://agilesilesia.evenea.pl/
25.06.2014 - Google I/O Extended 2014 Katowice
Z mojego punktu widzenia, to chyba najciekawsza konferencja tego dnia. Będzie można spotkać się z osobami powiązanymi z Google które pracują w regionie śląskim. Spotkanie odbędzie się Nowym Katowickim Centrum Biznesu przy ulicy Chorzowskiej 6 w Katowicach.
Więcej info tutaj: Spotkanie Google
02.07.2014 - meet.js Katowice
Byłem na pierwszym spotkaniu z tej serii na jesieni zeszłego roku i konferencja nie była zbyt ciekawa. Myślę, że można dać jej drugą szansę. Będzie można spotkać wielu webdeveloperów i fanatyków Javascript. Spotkanie odbędzie się w Hackerspace Silesia przy ulicy Ligonia 7/112 w Katowicach.
Informacje o spotkaniu można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com

Osobiście mam zamiar się pojawić na konferencji/seminarium Google oraz na meet.js Katowice. Zapraszam do uczestnictwa w tych wydarzeniach.