search check home clock-o tag tags chevron-left chevron-right chevron-up chevron-down twitter facebook github rss comment comments terminal code

[Inne] Konferencje SilesiaSEM, Silesian Code Camp oraz ITAD UE Katowice – Będzie się działo!

[Inne] Konferencje SilesiaSEM, Silesian Code Camp oraz ITAD UE Katowice – Będzie się działo!

W najbliższym czasie w rejonie Katowic będzie się działo bardzo dużo jeśli chodzi o konferencje informatyczne, developerskie czy dotyczące marketingu w Internecie.
Ja sam mam zamiar się pojawić na 3-ch z nich:

Pierwsza i trzecia konferencja będą miały miejsce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, a druga odbędzie się w siedzibie firmy Kamsoft, też w Katowicach.
Konferencja SilesiaSEM dotyczy szeroko rozumianego marketingu w wyszukiwarkach internetowych, a w szczególności w oparciu o wyszukiwarkę Google.
Druga z konferencji dotyczy kwestii developerskich związanych z oprogramowaniem Microsoftu: Kinect, SQL Server czy też Windows Phone 7.
Natomiast, ostatnia z nich dotyczyć będzie prezentacji możliwości oprogramowania Microsoft oraz Kaspersky Lab w codziennym zastosowaniu oraz podczas realizacji projektów informatycznych.

Zainteresowanych zapraszam do przybycia na te konferencje. W trakcie ich trwania będzie możliwość wygrania ciekawych nagród.
Ja liczę na iPoda 😀