chevron-left chevron-right

Chcesz pracować z NextJS? Warto zacząć od tego kursu!

W przeciągu ostatnich miesięcy rynek IT przeżył niemały wstrząs jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia. Bardzo wielu specjalistów zostało pozbawionych pracy. Zdobycie nowej pracy teraz zajmuje trochę więcej czasu niż te przysłowiowe "15 minut bezrobocia u programisty".

Aby zwiększyć swoje możliwości uzyskania lepiej płatnej pracy bądź po prostu pracy jako programista frontend warto się doszkalać z różnych technologii. Jedną z najbardziej popularnych jest NextJS.

Czym jest NextJS?

NextJS to jest framework bazujący na bibliotece ReactJS. Pozwala on na szybkie budowanie aplikacji internetowych. Sam korzystam z niego w swojej codziennej pracy od wielu lat.

Najważniejsze nowości z NextJS 13

NextJS w wersji 13.x wprowadza wiele nowości korzystających najnowszych feature'ów ReactJS takich jak Suspense czy React Server Components. Wśród najnowszych możliwości są:

  • architektura bazująca na folderze app zamiast pages,
  • szablony aplikacji,
  • i inne usprawnienia. Tak naprawdę to co jest najbardziej istotne to najnowsza architektura aplikacji, która pozwala całkowicie wyrenderować aplikację po stronie serwera i wysłać do przeglądarki absolutne minimum kodu.

Informacje o kursie NextJS, TypeScript i GraphQL

Kurs NextJS - 4 edycja Jest to czwarta, prawdopodobnie ostatnia edycja, a poprzednie trzy okazały się ogromnym sukcesem i zebrały dużo pozytywnych opinii. Twórcy kursu uzyskali ponad 200 zadowolonych użytkowników kursu stworzonego w języku polskim, co jest ewenementem na rynku, jeśli chodzi o tak jakościowy kurs.

PROMOCJA Dla czytelników tego bloga przygotowano promocyjny kod zniżkowy obniżający o 10% cenę kursu:

piotrnalepa.pl

który należy wykorzystać na stronie kursu: Praktyczny kurs: Nowoczesny Frontend Next.js, React, GraphQL i TypeScript.

To co jest ważne to fakt, że kupujesz dożywotni dostęp do kursu który obejmuje najnowsze możliwości NextJS które pojawiły się w tym roku! Żaden inny kurs na rynku nie jest tak szybko aktualizowany o nowe informacje.