chevron-left chevron-right

ADnativ – nowoczesna sieć natywna dla reklamodawców i wydawców

ADnativ to nowoczesna, natywna sieć reklamowa, która dynamicznie dołącza do postepujacej w Świecie rewolucji reklamy internetowej. Unikalne formaty reklam, zaawansowana technologia oraz wysokie stawki CPM spowodowały, że sieć budzi duże zainteresowanie wśród webmasterów, którzy chcą zwiększyć zyski z wyświetleń na swoich stronach internetowych. Czy stosunkowo młoda firma wkrótce stanie się poważną konkurencją dla Światowych gigantów?

ADnativ

Wszyscy doskonale wiemy, że konwencjonalne metody marketingu i reklamy, takie jak telewizja, banery, ulotki itp., są wykorzystywane od lat przez przedsiębiorstwa. Wraz z pojawieniem się nowych i wysoce konkurencyjnych rynków, metody te, nie są już skuteczne jak kiedyś. Dla wnikliwego i świadomego klienta oraz dla reklamodawców i wydawców zaprojektowano reklamę natywną. "Naszym celem jest wyniesienie reklamy natywnej na wyższy poziom. Możemy powiedzieć, że cel jest konsekwentnie realizowany" – mówi jeden z twórców ADnativ.

Najnowszych badania wykazały, że reklamy w sieci ADnativ przyciągają nawet do 70% więcej uwagi internautów w porównaniu do zwykłych banerów reklamowych lub formatów kontekstowych.

Dla kogo jest ADnativ?

Potencjał ADnativ jest skutecznie wykorzystywany zarówno przez właścicieli stron internetowych jak i reklamodawców, którzy czerpią profity z jakościowego ruchu. ADnativ współpracuje zarówno z dużymi, średnimi, a także małymi portalami internetowymi - każdy kto posiada stronę internetową może czerpać zyski współpracując z prestiżową i nowoczesną firmą jaką niewątpliwie jest ADnativ. Unikalność formatów reklamowych sprawia, że webmasterzy uzyskują wysoki CPM, co powoduje, że współpraca z gigantami oraz komercyjnymi sieciami reklamowymi może stać się mniej opłacalna.

Reklamodawcy kochają jakościowy ruch i wysokie konwersje. Aby to osiągnąć, ADnativ wykorzystuje inteligentne rozwiązania, które poznają użytkowników, a także ich zainteresowania. To sprawia, że prowadzenie, a także optymalizacja kampanii jest bardzo prosta – wręcz automatyczna.

Jak zostać wydawcą lub reklamodawcą?

Proces rejestracji jest prosty i może być przeprowadzony zarówno przez wydawców, a także reklamodawców pod adresem https://panel.adnativ.com/signUp.do

Istnieją jednak pewne zasady dotyczące zarówno właścicieli witryn jak i reklamodawców:

  • Strona nie może zawierać treści budzących zastrzeżenia, np. treści dla dorosłych, spam, oprogramowanie szpiegujące, oprogramowanie reklamowe lub złośliwe. Dodatkowo witryna nie powinna promować żadnych nielegalnych działań.
  • Wydawcy nie mogą używać botów ani oprogramowania do manipulowania kliknięć. Nie powinny również generować kliknięć własnych reklam ani prosić innych o takie działanie. Korzystanie z serwerów proxy, witryn PTC i witryn odświeżających w celu generowania fałszywego ruchu jest również zabronione.
  • Reklamodawcy nie mogą promować treści dla dorosłych, spamerskich oraz złośliwego oprogramowania. Reklamy nie mogą promować żadnych nielegalnych działań.

Co ADnativ oferuje wydawcom?

ADnativ oferuje przyjazne dla oka widżety reklam, które świetnie komponują się ze stroną wydawcy (żadnych konfliktów kodu z inną reklamą). Wszystkie formaty reklam są responsywne co sprawia, że idealnie prezentują się w każdej rozdzielczości zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych. Reklamy są moderowane i przechodzą kontrole, tak aby zapewnić w 100% jakościowe treści oraz bezpieczeństwo użytkowników.

Firma korzysta wyłącznie z bezpiecznych metod płatności, a wypłaty realizowane są zawsze na czas. Próg rozliczeniowy zaczyna się od 50 USD. Wydawca ma możliwość monitorowania dochodów w czasie rzeczywistym.

Korzystanie z formatów ADnativ jest bardzo proste. Wystarczą 3 kroki, aby zacząć zarabiać:

  1. Zarejestruj się tutaj. Po zweryfikowaniu Twojej witryny (weryfikacja trwa do 24h), otrzymujesz pełny dostęp do panelu wydawcy.
  2. Wybierz widżet reklamowy. Skopiuj skrypt i umieść go w odpowiednim miejscu na swojej stronie. Czynność jest bardzo prosta - nie potrzebujesz wiedzy technicznej, ani programistów. W razie problemów ADnativ zapewnia wydawcom pomoc techniczną w języku polskim.
  3. Reklamy zaczynają się emitować, a Ty zarabiasz wraz z pierwszym wyświetleniem.

Formaty i wizualizacje reklam można znaleźć tutaj: https://adnativ.com/publishers

Co ADnativ oferuje reklamodawcom?

ADnativ zapewnia reklamodawcom świetne źródło jakościowego ruchu, a także wysokie CTR’y. Udostępnia dokładną analizę kliknięć, targetowanie reklam oraz wiele możliwości optymalizacji, co pozwala na prowadzenie skutecznych i dochodowych kampanii reklamowych.

Minimalny CPC zaczyna się od $0,1.

ADnativ zapewnia również pełne wsparcie wykwalifikowanych specjalistów (e-mail, telefon, sms, Skype)

Więcej informacji tutaj

Chciałbyś zacząć współpracę z ADnativ – odwiedź stronę https://adnativ.com/ i skontaktuj się!

Artykuł sponsorowany. Autor bloga nie odpowiada za treść tekstu.