chevron-left chevron-right

[Konkurs] Rozwijaj swoje umiejętności webmasterskie wraz ze Strefą Kursów

Z okazji nadchodzących świąt Wielkanocnych, przy współpracy z wydawnictwem Strefa Kursów postanowiłem urządzić konkurs dla czytelników bloga.

Kilka słów o sponsorze - Strefakursow.pl

Wydawnictwo Strefa Kursów, jest to firma która sprzedaje profesjonalnie przygotowane szkolenia wideo z wielu różnych tematów, między innymi kursy dotyczące tworzenia stron www, programowania, obsługi Joomla! czy też kursy fotograficzne. Firma posiada dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów, którzy wychwalają ich produkty. Ich produkty są zachwalane przez firmy takie jak: Canal+, Orlen czy też Raiffeisen Bank.

Co więcej, wydawnictwo udostępnia część kursów za darmo, aby można było się zapoznać ze sposobem prowadzenia szkolenia i przekonać się co do jakości ich produktów.

Kilka słów o nagrodach

Jak jest konkurs to i muszą być nagrody. Nagrodami w tym konkursie będą 3 kursy wideo:

  1. Tworzenie responsywnych stron WWW,
  2. Wykorzystanie efektów CSS3 na stronach WWW,
  3. Zaawansowany kurs Javascript.

Jak widać, nagrody są bardzo interesujące i ciekawe. Dlatego warto będzie się postarać o wygranie ich w konkursie.

Jak wygrać te nagrody?

Aby wygrać wyżej wymienione nagrody, należy w komentarzach pod tym wpisem napisać odpowiedź na pytanie - który kurs by się Tobie najbardziej przydał i w jaki sposób by pomógł Ci rozwinąć swoje umiejętności?
W losowaniu będą brały osoby, które odpowiedziały na pytanie i polubiły fanpage bloga na Facebooku - blog na FB.

Konkurs trwa do 25 kwietnia 2014, do godz. 12.00!

Zasady wyłonienia zwycięzców

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród wszystkich osób, które brały udział w konkursie. Będę oceniał to jak bardzo Wam się przyda wygrana w realizacji własnych celów. Długość odpowiedzi nie będzie czynnikiem decydującym (nie wszyscy programiści są pisarzami książek :)). Następnie, skontaktuję się osobiście ze zwycięzcami i poproszę ich o dane adresowe, które będą potrzebne do wysyłki wygranej.
Dane do wysyłki zostaną przekazane firmie Strefa Kursów tylko i wyłącznie w celu umożliwienia nadania przesyłki i wysłania jej do zwycięzcy. Na etapie kwalifikacji żadne dane osobiste nie są wymagane.

Informacje o zwycięzcach (imię, nazwisko, odpowiedź konkursowa) w konkursie będą przedstawione w osobnym wpisie na blogu.

Podsumowanie

  1. Są 3 nagrody do wygrania dla szczęśliwych zwycięzców,
  2. Do konkursu zgłaszamy się poprzez napisanie komentarza pod tym wpisem, a w jego treści opiszemy który kurs i w jaki sposób Wam się przyda wygrana oraz poprzez polubienie bloga na FB (jeśli go jeszcze nie polubiłeś/aś),
  3. Sponsorem nagród jest wydawnictwo Strefa Kursów,
  4. Konkurs trwa do 25 kwietnia 2014, do godz. 12.00.

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie wielkanocnym!