chevron-left chevron-right

[Konkurs] Rozwijaj swoje umiejętności webmasterskie wraz ze Strefą Kursów

Z okazji nadchodzących świąt Wielkanocnych, przy współpracy z wydawnictwem Strefa Kursów postanowiłem urządzić konkurs dla czytelników bloga.

Kilka słów o sponsorze - Strefakursow.pl

Wydawnictwo Strefa Kursów, jest to firma która sprzedaje profesjonalnie przygotowane szkolenia wideo z wielu różnych tematów, między innymi kursy dotyczące tworzenia stron www, programowania, obsługi Joomla! czy też kursy fotograficzne. Firma posiada dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów, którzy wychwalają ich produkty. Ich produkty są zachwalane przez firmy takie jak: Canal+, Orlen czy też Raiffeisen Bank.

Co więcej, wydawnictwo udostępnia część kursów za darmo, aby można było się zapoznać ze sposobem prowadzenia szkolenia i przekonać się co do jakości ich produktów.

Kilka słów o nagrodach

Jak jest konkurs to i muszą być nagrody. Nagrodami w tym konkursie będą 3 kursy wideo:

 1. Tworzenie responsywnych stron WWW,
 2. Wykorzystanie efektów CSS3 na stronach WWW,
 3. Zaawansowany kurs Javascript.

Jak widać, nagrody są bardzo interesujące i ciekawe. Dlatego warto będzie się postarać o wygranie ich w konkursie.

Jak wygrać te nagrody?

Aby wygrać wyżej wymienione nagrody, należy w komentarzach pod tym wpisem napisać odpowiedź na pytanie - który kurs by się Tobie najbardziej przydał i w jaki sposób by pomógł Ci rozwinąć swoje umiejętności?
W losowaniu będą brały osoby, które odpowiedziały na pytanie i polubiły fanpage bloga na Facebooku - blog na FB.

Konkurs trwa do 25 kwietnia 2014, do godz. 12.00!

Zasady wyłonienia zwycięzców

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród wszystkich osób, które brały udział w konkursie. Będę oceniał to jak bardzo Wam się przyda wygrana w realizacji własnych celów. Długość odpowiedzi nie będzie czynnikiem decydującym (nie wszyscy programiści są pisarzami książek :)). Następnie, skontaktuję się osobiście ze zwycięzcami i poproszę ich o dane adresowe, które będą potrzebne do wysyłki wygranej.
Dane do wysyłki zostaną przekazane firmie Strefa Kursów tylko i wyłącznie w celu umożliwienia nadania przesyłki i wysłania jej do zwycięzcy. Na etapie kwalifikacji żadne dane osobiste nie są wymagane.

Informacje o zwycięzcach (imię, nazwisko, odpowiedź konkursowa) w konkursie będą przedstawione w osobnym wpisie na blogu.

Podsumowanie

 1. Są 3 nagrody do wygrania dla szczęśliwych zwycięzców,
 2. Do konkursu zgłaszamy się poprzez napisanie komentarza pod tym wpisem, a w jego treści opiszemy który kurs i w jaki sposób Wam się przyda wygrana oraz poprzez polubienie bloga na FB (jeśli go jeszcze nie polubiłeś/aś),
 3. Sponsorem nagród jest wydawnictwo Strefa Kursów,
 4. Konkurs trwa do 25 kwietnia 2014, do godz. 12.00.

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie wielkanocnym!

 • Red & Blue PIXEL

  Moje polowanie (spośród powyższych nagród) rozpocząłbym od pozycji: „Tworzenie responsywnych stron www”. Dlaczego? Z zamiłowania jestem „fanatykiem” dążenia do perfekcji przy programowaniu. Lubię dobrą literaturę i inne źródła, dzięki którym mogę ten fanatyzm pielęgnować. Tak się składa, że na poważnie chciałem obkupić się kolejnymi materiałami do nauki – tym razem właśnie w temacie budowy responsywnych stron. Otrzymuję coraz więcej zapytań klientów w tej kwestii, co oznacza, że nastał czas by dobudować tą wiedzę. Jeśli więc niebiosa, ziemia i inne źródła energii będą mi sprzyjały tym razem, mam nadzieję uzyskać do Ciebie dostęp do tej tajemnej wiedzy. Pozdrawiam!

 • Joanna Paszka

  Hmmm … no wszystkie trzy by się przydały :] ale tworzenie responsywnych stron www chyba najbardziej – dopasowanie stron do różnych rozdzielczości ekranu, tak by prezentowały się one fajnie jest nielada wyzwaniem. Póki co z różnymi skutkami mi to niestety wychodzi ;] W internecie można znaleźć różne porady, ale nie są one tak zebrane w całość by można było tak naprawdę zgłębić temat. Taki kurs z pewnością dałby mi niezłego „powera” do tworzenia stron mobilnych 🙂

 • kwiniszewski

  Z uwagi na możliwości wykorzystania frameworków CSS, tworzenie responsywnych stron jest dość łatwe dla każdego kodera, który zna podstawy CSS i HTML5. Efekty CSS to ciekawy materiał, jednakże chyba nie jest mi aż tak przydatny jak JS. W okresie kiedy jQuery powoli zaczyna tracić na popularności warto bliżej przyjrzeć się JavaScript jako narzędzia, które mocno ewoluowało na przestrzeni ostatnich lat. Używając frameworków zdarza się, że nie zwracamy uwagi na podstawy i optymalizację kodu względem różnych przeglądarek, ponieważ załatwia to za nas np. wspomniany jQuery. Z uwagi na to zaawansowany kurs JS przyda mi się najbardziej, z resztą jakoś sobie poradzę 😉

 • poyul

  „Konkurs trwa do 25 kwietnia 2012” – ciekawe 🙂

 • już poprawione – miało być „25 kwietnia 2014”

 • Andrzej Łukaszewski

  Po przeczytaniu opisów tych trzech kursów skłaniam się ku Wykorzystanie efektów CSS3 na stronach WWW. Większość mojego doświadczenia związane jest z PHP, ale od około roku zaczęło się to zmieniać i pomimo wielkiego sentymentu do back-endu chcę polepszyć swoje umiejętności front-endowe. Łatwiej było mi zacząć od JavaScriptu. Proponowana pozycja kursu nie zawiera w opisie niczego na temat hoistingu i clousers — a to chyba jedyne cechy języka, w których się czuje jeszcze niepewnie. Dodatkowo mowa tam o bibliotekach, których już się raczej nie używa. Pozycja dotycząca responsywności skupia się mocno w okół Bootstrapa, którego już znam. Drogą eliminacji i prostym „rachunkiem sumienia” dotyczącym moich umiejętności doszedłem do wniosku, że najbardziej skorzystałbym z pozycji wspomnianej na początku mojej wypowiedzi 😉

 • Wybór jest prosty! Zaawansowany kurs Javascript. Jestem olbrzymim amatorem
  JavaScript i każdy kto mnie zna doskonale o tym wie. Dzięki podobnym kursom
  udało mi się już stworzyć nawet kilka gier które umilają życie nie jednemu
  znajomemu. Może dzięki temu kursowi uda
  mi się stworzyć jakąś mini aplikacje ? Kto wie?! A może grę? Może drugi
  FlappyBirds? Zmieniajcie świat razem ze
  mną i udostępnijcie te czyste i nieskalane źródło wiedzy właśnie mi! Nie pozwólcie
  aby taki talent się marnował. Niestety nie
  było mi dane studiowanie informatyki więc takie kursy są moją alfą i omegą. W
  dodatku całą zdobytą wiedzą staram się dzielić na różnych forach. Z przyjemnością też, opiszę wrażania na moim blogu.

  Ciepłe i świąteczne pozdrowionka!

 • Oczywiście Wykorzystanie efektów CSS3 na stronach WWW, dzięki której nauczę się wykorzystywać świetne efekty, które będą przydatne dla mnie jak i dla moich znajomych. Będę mogł pomagać im w nowoczesnych stronach przy wykorzystaniu mojej twórczej pracy i głowy pełnej pomysłów. Nie byle jakich pomysłów, bo inspirujących do dalszej nauki, aby jeszcze bardziej móc je ziścić. Kosmiczne portfolio, bajkowa kraina oraz chociażby podwodny świat 😀

 • Jacek Bulowski

  Jestem młodym człowiekiem, który poszedł w php. Aktualnie uczę się Laravel’a. Tak sobie myślę, że zaniedbałem trochę podstawy takie jak CSS. Bardzo chciałbym się podszkolić i jeden z 2 pierwszych kursów bardzo by mi pomógł. Oczywiście temat: „Responsive Web Design” bardziej przypadł by mi do gustu, ale drugim tytułem też bym nie pogardził. W każdym razie niech Pan dalej kontynuuje prowadzenie bloga. Dziękuję i pozdrawiam.

  P.S. No i gratuluję wygranym.

 • InduWeb

  Od pewnego czasu amatorsko interesuje się tworzeniem stron internetowych. Kurs „Wykorzystanie efektów CSS3 na stronach WWW ” byłby idealny do rozpoczęcia kolejnego etapu nauki. Pozwoli mi poznać wspaniałe efekty wizualne oferowane przez CSS3. Jestem pewny, że dzięki temu kursowi mój kod będzie jeszcze lepszy i bardziej przejrzysty.

 • „Za chwilę” będę pracował nad nową odsłoną serwisu internetowego o Barcelonie z którym bardzo blisko współpracuję i chciałbym go wykonać responsywnie. Według mnie wszystkie nowe portale internetowe powinno tworzyć się w ten sposób gdyż jest to niezwykle wygodne dla użytkownika. Kurs „Tworzenie responsywnych stron WWW” bardzo by mi w tym pomógł 🙂

 • Marcin Płoski

  Witam! Jestem początkującym front-end developerem. Moja droga w rozwijaniu umiejętności wyglądała różnie. Często traciłem chęci i zapał. Za kilka dni piszę egzamin maturalny, po którym zamierzam wziąć się ostro do roboty i zrobić coś w tym kierunku. Zdecydowanie pomógłby mi w tym kurs „Tworzenie responsywnych stron WWW”. Mój wybór padł na ten kurs, ponieważ obecnie jest to bardzo ważny aspekt. Dzięki niemu moja praca szalenie przyspieszy.

 • Tomek Klimas

  Internet jest pełen kursów i tutoriali dla początkujących front-end developerów, lecz, by zdobyć jakąś bogatszą wiedzę, trzeba śledzić newsy i czytać dokumentacje oraz spędzić wiele godzin na zdobywaniu doświadczenia. Niestety w dzisiejszych czasach niesamowitego rozwoju technologi tego czasu nam brak!
  Wiem, że wiedza zgromadzona w „Zaawansowanym kursie Javascript” pozwoliłaby mi dogonić konkurencję, pokazując techniki stosowane przez profesjonalistów. Właśnie ta wiedza w przyszłości może stać się fundamentem, dzięki któremu zdobędę pracę front-end developera w jakiejś wielkiej, międzynarodowej firmie. Kurs ten na pewno pozwoli mi spełnić jeden z moich celów: stworzyć popularny open source framework, którym będę mógł się dzielić ze społecznością programistów 🙂

 • Gratuluję wygranej, proszę o kontakt poprzez system wiadomości na Fanpage’u bloga.

 • Gratuluję wygranej, proszę o kontakt poprzez system wiadomości na Fanpage’u bloga w celu finalizacji.