search check home clock-o tag tags chevron-left chevron-right chevron-up chevron-down twitter facebook github rss comment comments terminal code

[Konkurs] Zwycięzcy zostali wybrani

[Konkurs] Zwycięzcy zostali wybrani

Nadeszła pora ogłoszenia zwycięzców w konkursie wielkanocnym organizowanym przy współpracy z wydawnictwem Strefa Kursów, które jest sponsorem nagród w konkursie. Było sporo zgłoszeń i trudno było wybrać osoby, które otrzymałyby nagrody.

Werdykt

Po przeanalizowaniu zgłoszeń i bitwie z własnym sumieniem, zwycięzcami w konkursie zostali:

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za wzięcie udziału w konkursie. Wszystkim zwycięzcom gratuluję sukcesu i mam nadzieję, że wiedza jaką zdobędziecie przy pomocy tych kursów pomoże Wam w rozwoju.

Zwycięzców proszę o kontakt ze mną za pomocą systemu wiadomości na fanpage'u bloga. Jeśli w przeciągu 7 dni od dzisiaj (tj. od 25 kwietnia 2014) nie będzie kontaktu, wtedy nagroda przejdzie na inną osobę, która brała udział w konkursie. W takim przypadku, informacja zmianie zwycięzcy będzie przekazana za pomocą fanpage'a bloga i będzie aktualizacja tego wpisu.

Wszystkich czytelników zapraszam do śledzenia informacji na blogu, bo w najbliższym czasie pojawi się kilka ciekawych wpisów dotyczących webmasteringu i kto wie, może znów będzie jakiś konkurs. Dziękuję za udział i zapraszam do ponownych odwiedzin!

  • Szansa na wygraną 1 do 3 no cóż może darkwarez będzie łaskawszy 😀